Astro miłości: 2018 lato Dziewicy

Astro miłości: 2018 lato Dziewicy

Kochająca dziewica

Będziesz na małej chmurze. Dotkniesz siódmego nieba ... Tyle, żeby ci powiedzieć, że nie powinieneś zapominać tego lata. Szczęście, dzielenie się, łagodność i współudział będą na spotkaniu.

Dla wielu z was będzie to kluczowy okres, w którym zobaczysz "wielki skok". Będzie to kwestia małżeństwa, przybycia dziecka, nabycia nieruchomości. W każdym razie będziesz zachwycony!

W kryzysie małżeńskim

To będzie ważny czas, który określi resztę waszego związku. Silny napływ planetarny rozświetli wasze niebo. Pod taką ochroną od ciebie zależy, czy zagrasz i dasz Twojemu związkowi drugą szansę.

Jeśli dasz sobie środki, by znaleźć siebie, twoja sytuacja będzie tylko lepsza. W przeciwnym razie gwiazdy poprowadzą cię inną ścieżką sentymentalną.

The Single Virgin tego lata

Będzie lato, by się spotkać i znaleźć miłość. Daj sobie szansę na znalezienie go. Cokolwiek dzieje się podczas wakacji, powiedz "tak" na wycieczki i zaproszenia.

Zostań aktorką swojego życia, a szczególnie otwórz się na miłość. Czeka na ciebie wspaniałe lato, więc spodziewaj się żyć czymś, co zrewolucjonizuje twoje życie.

Właściwy znak dla Dziewicy

Skorpion lub byk.

Aby uniknąć:

Pochodzący z raka.

Powiązania płciowe dla Panny

Bądź pasjonatem Koziorożca.

Nuda wygra cię z Wodnikiem.

Korzystny okres

sierpień

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 70 = 79