Adet öncesi beyaz kayıplar hakkında

Adet öncesi beyaz kayıplar hakkında

Beyaz kayıpların fenomenini anlamak

Beyaz kayıplara sahip olmak, söz konusu kayıplar anormal özelliklere sahip olmadıkça rahatsız edilmemesi gereken doğal bir olgudur, bu durumda izlenmesi gerekir.

Beyaz akıntı genellikle ergenlik döneminde görülür, düzensiz genç kadının vücudu henüz iyi ayarlanmamış ve adet döngüsü uygun şekilde yerinde değil.

Vücudun üreme fonksiyonunda düzgün çalıştığını gösterirler. Aslında, beyaz kayıplar olması, çocuk sahibi olmanıza izin verecek sürecin yerinde ya da yerine getirildiği anlamına gelir.

İki tür beyaz akıntı vardır: yumurtlamadan önce ortaya çıkanlar (genellikle saydam ve pürüzsüzdürler) ve adetlerden önce olanlar (daha kalın ve bol, bazen sarımsı).

Beyaz kayıplar ne anlama geliyor?

Beyaz kayıplara sahip olmak, cinsel organlarınızdaki hücrelerin düzgün çalıştığı anlamına gelir. Bu, jinekologların bir muayene sırasında, örneğin amenore nedenini belirlemek için kontrol ettiği şeylerden biridir.

Vajina gizlendiğinde kurallardan önce beyaz kayıplar, Ölü hücreleri tahliye ederek kendini temizler ve böylece samimiyetinizin doğru dengesini sağlar.

Beyaz kayıplar hala verimli olduğunuzu ve bu nedenle de biyolojik olarak üreme yeteneğine sahip olduğunuzu ve dönemlerinizin yakın olduğunu bildirir.

Beyaz kayıplar ve rahatsızlık

Bazen belirli yaşam dönemleri veya kesin hormonal değişiklikler normalden daha fazla beyaz kaybına neden olur.

Bu, özellikle, RİA kullanan kadınlar arasında gözlenen bir gerçektir.

Eğer beyaz kayıplarınız sizi rahatsız ediyorsa, bunları sınırlandırmaya çalışabilir ya da bunun sadece kadının vücudunun normal bir özelliği olduğunu ve bunu kabul etmeye çalışmanız gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 94