Krav Maga: sport samoobrony, który atakuje tłuszcz

Krav Maga: sport samoobrony, który atakuje tłuszcz

Praktyka Krav Maga
Posiadanie Krav Maga
Wrażenia z Krav Maga
Postęp Krav Maga
Wyniki Krav Maga
Gdzie można zrobić Krav Maga?

Praktyka Krav Maga

Po napaści na ulicy dowiedziałem się o tym samoobrona. To było to, albo pozostań trauma-tisée. Powiedział mi o tym przyjaciel krav maga, oficjalna metoda ścisłej walki z armią izraelską. Powiedziałem sobie: nie dla ciebie, zbyt gwałtowne, ale wciąż chciałem zobaczyć.

W trakcie były tylko mięśnie chłopców, ale prostota reguł sprawiła mi przyjemność. Nauczyciel był gotówką, określił wpis: " Nie jesteśmy tutaj, aby ładnie wyglądać, jesteśmy tutaj, aby nauczyć się korzystać z wszystkich funkcji jego ciała, z których prawie nie korzystamy na poziomie 10%. "

Forma boczna, zacząłem od zera, więc pierwsze sesje były trudne. Przez dziesięć minut skacze na miejscu z sekwencjami pośladków pięty, kolana piersi, pompy, ABS, brzuszków i rozszerzeń serce wznosi się ... Potem, z widokiem na instruktora, powtarzając kilka strzałów - bezpośrednie ciosy ogólnie do nabycia automatyzmy.

Wolę dwa ćwiczenia, w których wykonujemy sekwencje uderzenia / kopnięcia / parady. To nic nie kosztuje, możemy sobie wyobrazić wszystko, w tym konkretną obronę przed agresją, szukając na przykład - jak uwolnić się od złapania.

Posiadanie Krav Maga

Luźne spodnie i koszulka, wysokie buty zapaśnicze, rękawice, zabezpieczenia (seks, klatka piersiowa, piszczele, zęby) i prawdopodobnie hełm.

Wrażenia z Krav Maga

Kiedy mogę zwolnić mnie instynkt zwężenie lub wyobrazić sobie naturalny parady, czuję, że moje ciało odzyskuje swoją pierwotną rolę: za „broń”, który może bronić siebie i kto wie, znaleźć właściwa odpowiedź. Fakt uzyskania ostrych odruchów daje mi wspaniały spokój.

Postęp Krav Maga

Po kilkunastu zajęciach zmęczyłem się skalistą atmosferą Rambo, zmieniłem klub i tam się rozwijałem.

Zarejestrowałem się w pokoju siłownia gdzie zajęcia są bardziej miękkie, zabawniejsze. Jest tyle dziewczyn, co chłopców.

Tak więc czuję się bardziej skuteczny podczas walki. Znalezienie się na ziemi z dziewczyną mojej wielkości nauczyło mnie bardziej technicznie, niż borykanie się z typem 80 kg. Gdy masz już technikę, ciężar przeciwnika nie ma znaczenia.

Wyniki Krav Maga

W ciągu sześciu miesięcy, w wysokości dwóch klas 1 godzina 15 tygodniowo, I straciłem rozmiar i zamieniłem mój tłuszcz na mięśnie.

Od rana mam energię baterii litowej, wszystkie moje baterie, wytrzymałość, wytrzymałość, elastyczność, są naładowane. Dzięki ćwiczeniom treningowym zaprojektowanym do pracy pod wpływem stresu i przypływu adrenaliny, już się nie wściekam.

Lepiej śpię, oddycham lepiej. Nigdy nie czułem najlepsza forma.

Gdzie można zrobić Krav Maga?

Wszystkie kluby Francji na www.kravmaga-france.fr. Od 150 € rocznej subskrypcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 41 =