Homeopati kilo vermede yardımcı olabilir mi?

Homeopati kilo vermede yardımcı olabilir mi?

Bir homeopat danışmaktan çekinmeyin

Genellikle zayıflamak için kullanılan homeopatik tedaviler vardır. Bununla birlikte, homeopatik bir doktorda genel bir muayene yapmak kişiselleştirilmiş tedavi almanıza yardımcı olabilir.

Doğrudan danışabilirsiniz kilo vermek için homeopath Homeopati ile, ancak doktorunuz tarafından ilk reçete eğer daha iyi bir geri ödeme yapılacaktır.

Homeopati ile kilo kaybetmek: Düz bir karın nasıl bulunur?

Farklı homeopatik ilaçlar düz bir mide bulmak için yardımcı olur. Teknik olarak, "depolanmış" yağ üzerinde etkili davranmazlar, ancak şişkinliğe (veda şişmiş göbek) karşı savaşmaya ve geçişi geliştirmeye izin verirler. Ancak, iyi bir bağırsak geçişi kilo alımını sınırlayabilir ...

Tüm karnın şişmişse, Çin Rubra 5 CH. Sadece üst göbek ise, bunun yerine düşünün Lycopodium 5 CH.

Özellikle şişirilmiş olan göbeğin alt kısmı mıdır? Yani biraz al Carbo vegetabilis 5 CH... Bu üç tedavi için genel doz: günde 3 kez 2 granül.

Kalça ve uyluk selülit mücadele

Selülit, kalçalara ve uyluklara yerleşmeyi çok sever ... Savaşmak için 2 tane granül alın Thuya occidentalis 5 CH veya Natrum sülfürik 5 CH, günde üç kez.

Su tutma hakkında ne var?

Su tutulması birçok rahatsızlıktan sorumludur: yüzün, göbeğin, bacakların şişmesini içerebilir ... Hepsine dikkat etmek için, bu fazla su, ağırlığa göre ağırdır!

Genelleştirilmiş su tutma durumunda, bahis Natrum sülfürik 5 CH. Bunun yerine ayrıcalık Thuya occidentalis 5CH suyun tutulması özellikle bacaklarınızla ilgiliyse.

Genelde, sorun çözülene kadar ayda bir haftada bir tedavi (günde 3 kez 2 granül) yapılması önerilir.

Homeopati ile kilo vermek: sorunun kaynağına saldırmak

Yapabilirsin homeopati ile kilo vermek doğrudan kilo alımınızın kaynağına saldırarak. Hakkında düşününAntimonium crudum 9 CH iştahınızı düzenlemek veyaIgnatia amara 7 CH istenmeyen atıştırma ile mücadele etmek.

Yine, normal dozaj günde 3 kez 2 granül. Menopozdan sonra kilo mu aldın? Bu muhtemelen bu dönemin homin kargaşa ile ilgilidir. Kilo vermenize yardımcı olmak için biraz al Baryta carbonica 9 CH, haftada bir doz oranında.

Homeopati her şey değildir ...

Kesinlikle, homeopati ile kilo vermek mümkündür. Ama sadece bunun sayesinde değil: Diğer çabalarınıza eşlik eden bir "destek" olarak görülmesi gerekiyor.

Pratikte, etkili bir şekilde kilo vermek için, sağlıklı ve dengeli bir diyete (örneğin fazla şeker, tuz ve kötü yağlar) odaklanmalı ve düzenli fiziksel aktivite uygulamalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =