Sizce, Asıl Aşk’tan sonra en sevdiğimiz Başbakanımız nerede?

Sizce, Asıl Aşk'tan sonra en sevdiğimiz Başbakanımız nerede?

Yapımcı Emma Freud Hugh Grant tarafından kuşatılmış politikacıların Twitter görüntüleri açıkladı. Sadece sabırsızlığımızı biraz daha geliştirmemiz gerekiyor.

David ve Nathalie hala aşık

Sosyal medyada çekimlerin yeni görüntüleri açıldı. Görüyoruz Hugh Grant masasının arkasında oturan bir takım elbise. İlk başkanını, Amerikan başkanına karşı dokunaklı bir konuşma yaparak ele geçirmiş olduğu bir pozisyon.

David'in karakterinin hala başbakan olup olmayacağı bilinmemektedir. Ama yine de, Nathalie tarafından eşlik edilen geri dönecek. Martine McCutcheon. 2003 yılında çıkan romantik kült komedinin sonunda, politikacı ve eski yardımcısı bir ilişki ve çılgınlık içerisindeydi. Bu kısa sırayla, hep birlikte ve evli olacaklar.

Bill Nighy hiç olmadığı kadar rock'n'roll

Yapımcı aynı zamanda Billy Mack karakterini de gösterdi. Bill Nighy. Ve renkli olmaya söz veriyor. İlk bölümde, şarkıcıya şükran bulmuştur. Noel resumption özellikle kitschy. Televizyonda çıplak yaşamaya bile son verdi. Fotoğraflarda, elbise tarzının gelişmediğini görebiliyoruz!

Kırmızı Burun Günü için kısa bir film

Richard Curtis, yardımseverlerin vesilesiyle maksimum 10 ila 20 dakikalık kısa bir film yönetti. Kırmızı burun günü. Yayınlanacak 24 Mart BBC'nin yanında ve tüm karakterlere ne olduğu hakkında bilgi alacak.

Büyük Sam'i bulacağız. Liam Neeson ve genç Sam Thomas Brodie-Sangster güzel Joanna'ya aşık oldular. Ayrıca olacak Colin Firth, yazar çılgın Portekizliye aşık oldu. Lucia Moniz. Üçlünün ne olduğunu da keşfedeceğiz. Keira Knightley, Andrew Lincoln ve Chiwetel Ejiofor, aka Juliet, Marc ve Peter. Emma Thompson da Alan Rickman ölümünden üzüntü döküm, olmak romantik komedi kocasını ordugah olmayacaktır.

Hepsini bulmayı bekleyemeyiz ve umuyoruz ki Hugh Grant birkaç dans adımı çizecek.

Cosmopolitan.com sitesinde görülen makale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 10 =