“Terra Nova” ve “Luther”, yeni dizi Canal +

"Terra Nova" ve "Luther", yeni dizi Canal +

Fantastik dizi Terra Nova, Steven Spielberg ya da İngiliz suç draması tarafından tasarlandı Luther gelecek sezon Canal + anten gelecek, Şifreli kanalı duyurur. Yeni mevsimlere katılacaklar Umutsuz Ev Hanımları, sağda olan veya Çılgın Erkekler, Birkaç yıldır Kanal + vurgulamaktadır.

Terra Nova 2012'nin ilk yarısında Canal + 'da gelecek. Büyük bütçeli bir dizide, dinozorların hakim olduğu düşman bir gezegende yeryüzünün hayatta kalma hikayesini anlatıyor.

Önceden, ödeme-TV sunacak Etkinlik, süspansiyon serisi, programlaması Eylül ayında beklenen bir komplo etrafında toplandı. Hala yargı sicilinde, Kanıtı Ocak ile gelecek mart arasında zincirin ızgarasına inecek. Güçlü bir mizaca sahip bir tıbbi denetçinin (Dana Delany) maceralarını izler.

Kahramanlar da güzel bir rol alacak Şüpheli Bonusu, bu kez bahar için planlandı. Maria Bello, bir polis komiserinin başını sudan uzak tutmaya çalışacağı bir İngiliz dizisinin yeniden yapımında, Helen Mirren'in aslen oynadığı bir rol üstleniyor.

Şüpheli Bonusu mizahi seri ile havada bir İngilizce programının tek Amerikan uyarlaması olmayacak arsız. Luther, Çılgın Köpekler ve Grev geri, "İngiltere'de yapılan" sertifikalı tasarımlar da yavaş yavaş yaz 2012'ye kadar havaya gelecek.

Son olarak, sezonun yenilikleri arasında hala, Canal + hoşgeldiniz işportacı, Arthur efsanelerini tekrar gözden geçiren ve Büyük C, Laura Linney ile komedi gülüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 41 =