Ve Tim of Thrones karakterleri Tim Burton tarafından yaratıldıysa

Ve Tim of Thrones karakterleri Tim Burton tarafından yaratıldıysa

Sezon 7 yeni sona erdi ve hakkında çok fazla soru var oyun arasında tahtlar. Fakat 8. sezonu keşfetmek için sabırlı olmak zorunda kalacak: Daha önce yayınlanmayacak ... 2019! Bu arada, spekülasyon yapıyoruz ve boşluğu doldurmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Karakterleri oyun arasında tahtlar gözden geçirildi ve düzeltildi

Andrew için Tarusov, çizimden geçer! Bu hiper yetenekli illüstratör, aslında Rusya'dan ve genellikle pin-up'larda uzmanlaşarak, gelen karakterler oyun arasında tahtlar çizgi film sürümünde. Ama daha da ileri gitmek için onları versiyonda hayal etti Tim Burton !

Sonuç burada: karanlık sahne, iri gözler, biraz korkutucu ve kasvetli karakterler ... Harikalar diyarında Alice'in yönetmeninin duvarından birazcık evreni buluyoruz! Kahramanlarımız dümdüz dışarı geliyor gibi görünüyor garip Noel Bay Jack, ve bizi reddetmek değil.

Daenerys ejderhanesinde Jon kar Kalbinde bir kılıç, gecenin kralı zombi bebeğiyle veya Cersei demir tahtında: Sonuç estetik olduğu kadar ürkütücüdür.

oyun arasında tahtlar, gerçek bir ilham kaynağı

Andrey Tarusov Bu onun ilk denemesi değil. Geçen sene, kült dizisinin karakterlerini biraz daha sevimli bir şekilde yeniden ziyaret etmişti: Thrones karakterleri Disney versiyonu! Çizimleri hala çok popüler. Kanıt, bugün 68.000'den fazla aboneye sahip. Instagram ! Yeteneğini düşünürsek, bu şaşırtıcı değil!

12
Slayt gösterisini görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2